strona główna

14.06.2022

Forum Ucznia Zdolnego

 

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku uhonorował uczniów - laureatów konkursów organizowanych
w roku szkolnym 2021/2022 pod honorowym patronatem Starosty Kluczborskiego. Najlepsi z najlepszych podczas uroczystej gali w kinie Bajka odebrali dyplomy i upominki. Nagrody laureatom wręczyli m.in. starosta Mirosław Birecki i wicestarosta Lesław Czernik. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

A oto laureaci konkursów PODN:

 

VIII Rejonowy Konkurs dla Przedszkolaków „Ja też potrafię – dziecięcy świat wyobraźni w książeczce autorskiej” DZIECIĘCA WRAŻLIWOŚĆ NA PIĘKNO I DOBRO W TWÓRCZYM POSZUKIWANIU WŁAŚCIWYCH POSTAW

MIEJSCE III
Książeczka pt.: „Przygoda Wolta” - Dzieci z grupy Piraci, Przedszkole Integracyjne w Namysłowie, nauczyciel przygotowujący: Renata Zielonka
MIEJSCE II
Książeczka pt.: „Nasz dom” - Dzieci z grupy Biedronki, Publiczne Przedszkole w Byczynie
nauczyciele przygotowujący: Agnieszka Ira, Agnieszka Brząkała, Magdalena Krzus
MIEJSCE I
Książeczka pt.: „O dzielnym Rycerzu i strasznym Czarnoksiężniku” - Dzieci z grupy Zajączki, Publiczne Przedszkole nr 1
w Kluczborku, nauczyciele przygotowujący: Joanna Król, Barbara Pasierb

 

XVIII REJONOWY KONKURS dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej MATEMATYCZNE POTYCZKI

MIEJSCE III

Liliana Cielek - Praca „Tabliczka mnożenia w parasolce”, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Zamojskiego w Zespole Szkół w Byczynie, nauczyciel przygotowujący: Bernadeta Jaśkowska

MIEJSCE II

Jakub Szpiler - Praca „Koło MATEMATYCZNE”, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim,

nauczyciel przygotowujący: Anna Belka

MIEJSCE I

Paulina Drozdowska - Praca „Matematyczne potyczki”, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Śląskich w Oleśnie, nauczyciel przygotowujący: Iwona Mielczarek

 

 

 

II REJONOWY KONKURS KSIĄŻKA DAJE MOC – TERAPIA POPRZEZ CZYTANIE Wychowanie do wrażliwości na prawdę i dobro

MIEJSCE III

Lena Koch, Lena Owczarek, Maja Pietrzyca, Filip Widera, Krzysztof Zawadzki - Szkoła Podstawowa w Przedmościu, nauczyciel przygotowujący: Anna Basińska

MIEJSCE II ex aequo

Amelia Pinkowicz, Dominik Kaczmarczyk, Hubert Matyszczak, Jakub Różnicki, Bartłomiej Piekarski- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Konopnickiej w Kluczborku, nauczyciele przygotowujący: Barbara Krupa, Renata Siwek-Wydera

MIEJSCE II ex aequo

Alicja Majek, Piotr Seroczyński, Wiktoria Przewloka - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Konopnickiej w Kluczborku, nauczyciele przygotowujący: Agnieszka Mazurczak, Dominika Kondracka, Violetta Kurek-Hasij, Katarzyna Chrzan

MIEJSCE I

Viktoria Adler, Michał Jantos, Ksawery Kallus, Mateusz Busz, Marcel Smykalla - Publiczna Szkoła Podstawowa z OP im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych, nauczyciel przygotowujący: Edyta Urbaniak.

 

 

 

VII REJONOWY KONKURS HISTORYCZNY WIELCY POLACY NA TRUDNE CZASY, BOHATEROWIE XX WIEKU

MIEJSCE III ex aequo

Praca: Wojciech Korfanty - Martyna Krzyżanowska, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Praszce, nauczyciel przygotowujący: Danuta Czemielewska-Cholak

MIEJSCE III ex aequo

Praca: Irena Krzywicka - Marcelina Mączka, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Byczynie, nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Chojak

MIEJSCE II

Praca: „Wielcy Polacy na trudne czasy, bohaterowie XX wieku” - Mikołaj Dudzinski, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów II Brygady Pancernej w Bogacicy, nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Chmura

MIEJSCE I

Praca: Maria Skłodowska-Curie - Justyna Zarucka, Szkoła Podstawowa w Komorznie, nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Bzowa.

 

 

 

XVIII REJONOWY KONKURS EKOLOGICZNY uczniów szkół podstawowych IV-VIII

MIEJSCE III

Praca: „Jak być EKO” - Filip Kucharski, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie, nauczyciel przygotowujący: Bożena Kobiela

MIEJSCE II ex aequo

Praca: „Dbaj o środowisko” - Kinga Zadworna, Praca: „Przyjaciele Ziemi” oraz Lena Popczyk, Szkoła Podstawowa Nr 2
w Praszce, nauczyciel przygotowujący: Aneta Struzik

MIEJSCE I

Praca: „Jak współczesny człowiek może zadbać o środowisko” - Wiktoria Rosak, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie, nauczyciel przygotowujący: Bożena Kobiela

 

 

 

XVII Rejonowe Dyktando dla uczniów szkół podstawowych

MIEJSCE III ex aequo

Praca pt. „Wspomnienie” - Nadia Bar, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Wołczynie, nauczyciel przygotowujący: Anna Napieraj

MIEJSCE III ex aequo

Praca pt. „Mój dom, moja przystań” - Igor Zabor, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Dzierżona w Kluczborku, nauczyciel przygotowujący: Anna Stadnik

MIEJSCE II ex aequo

Praca pt. „Ekologiczny przybysz” - Kacper Domagała, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Wołczynie, nauczyciel przygotowujący: Anna Kunicka

MIEJSCE II ex equo

Praca pt. „Dom to sześcian dzieciństwa, dom to kostka wzruszeń” - Katarzyna Wierszak, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach, nauczyciel przygotowujący: Beata Rasztar

MIEJSCE I

Praca pt. „Lekcje Pani Andarekty” - Kaja Adamska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Emilii Plater w Kluczborku, nauczyciel przygotowujący: Bożena Dąbrowska.

 

 

 

XVII Rejonowe DYKTANDO kategoria: szkoły ponadpodstawowe

MIEJSCE III

Praca pt. „Ojczyzna niczym dom” - Julia Chrzan, I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku, nauczyciel przygotowujący: Iwona Baldy

MIEJSCE II

Praca pt. „Życiowa gehenna pewnego staruszka” - Marta Polte, I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Wołczynie, nauczyciel przygotowujący: Iwona Baldy

MIEJSCE I

Praca pt. „Rodzinna uroczystość” - Berenika Dudzik, I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku, nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Żmuda.

 

 

 

Konkurs wojewódzki dla uczniów szkół ponadpodstawowych VII WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU DARY POLSKIEGO LASU W TRADYCJACH ŻYWIENIOWYCH I ZWYCZAJOWYCH

Miejsce III

Julia Pietras, I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Praszce, nauczyciel przygotowujący: Iwona Krupa

Miejsce II

Jagoda Hakman, Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku, nauczyciel przygotowujący: Justyna Socha-Zalewska

Miejsce I ex aequo

Aleksandra Dereń - Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku, nauczyciel przygotowujący: Justyna Socha-Zalewska

Miejsce I ex aequo

Marta Oblonk - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w Oleśnie, nauczyciel przygotowujący: Karina Bioły.

 

 

VII WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU - kategoria TECHNIKUM

Miejsce III

Oliwia Blach - Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kluczborku, nauczyciele przygotowujący: Krystyna Litner, Janusz Pawliszyn

Miejsce II

Żaklina Wodarczyk - Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie, nauczyciel przygotowujący: Wioletta Wachecka

Miejsce I

Jagoda Słonina - Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kluczborku, nauczyciele przygotowujący: Krystyna Litner, Janusz Pawliszyn.

 

XXVIII Samorządowy konkurs 8 WSPANIAŁYCH

XVIII. konkurs POWIATU KLUCZBORSKIEGO

• Szkolne Koło Wolontariatu przy Szkole Podstawowej w Komorznie, opiekun: Anna Welc

• Szkolny Klub Wolontariatu „Iskra” przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Bohaterów Powstań Śląskich w Kostowie, opiekun: Katarzyna Kubiak-Dybek

• Szkolny Klub Wolontariusza przy ZS w Byczynie, opiekun: Joanna Radziewicz

• Wolontariat „U Adama” w ZSO w Kluczborku, opiekunowie: Lidia Mucha, Katarzyna Rakoczy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

więcej zdjeć:

https://www.facebook.com/powiatkluczborski/photos/pcb.4817951234981910/4817947698315597/

 


Archiwum wydarzeń:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku