strona główna

WYKAZ PRACOWNIKÓW STAROSTWA POWIATOWEGO

 

Aby skontaktować się z wybranym pracownikiem Starostwa Powiatowego po wybraniu ogólnego numeru telefonu  urzędu tj. 77 418-52-18, należy tonowo wybrać odpowiedni numer wewnętrzny.

 

Nazwisko i imię

Wydział

Stanowisko

Wew. nr tel.

Nr pokoju

Ambrozy Urszula

Geodezji, Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

163

016-018

Aniszewski Andrzej

Organizacyjny

Starszy Informatyk

129

404

Banaszak-Zawadzka Katarzyna

Budownictwa

Inspektor

114, 120

225

Barcz Norbert

Komunikacji i Transportu

Naczelnik Wydziału

138

09

Barczak Kornelia Gabriela

Organizacyjny

Sprzątaczka

-

-

Bieniaszewska Anida

Finansowy

Główny specjalista

110

215

Birecki Mirosław

-

Starosta Kluczborski

106

212

Błaszczuk Beata Martyna

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

142

013

Błaszczyk Katarzyna

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Podinspektor

192

407

Bogdanowicz Paulina

Finansowy

Inspektor

124

204

Brzoska Jolanta

Organizacyjny

Sprzątaczka

-

-

Buła Jagoda

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Obsługa Sekretariatu Starostwa

Inspektor

106

211

Ciołek-Papenfuhs Izabela

Komunikacji i Transportu

Specjalista

132

03

Czapliński Mieczysław

Rolnictwa, Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Naczelnik Wydziału

170

308

Czerkas-Chuchrowska Jadwiga

Komunikacji i Transportu

Inspektor

137

08

Dybka Tomasz

Organizacyjny

Inspektor

113

218

Drozd Anna

Finansowy

Inspektor

126

206

Fojtar Rafał

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Geodeta

146

033

Frąsiak Elżbieta

Finansowy

Podinspektor

109

214

Gajek Rafał

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Naczelnik Wydziału

139

010

Garczyńska Kamila

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Referent

130

414

Głuch Marek

Komunikacji i Transportu

Inspektor

134

03

Godzwon Magdalena 

Rolnictwa, Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Inspektor

171

307

Gulanowska Małgorzata

Organizacyjny

Kancelista

102

208

Hul Patrycja

Organizacyjny

Kancelista

194

Biuro Obsługi Klienta

Jakubczak Ilona

Komunikacji i Transportu

Inspektor

132

03

Janowska Dorota

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Starszy Geodeta

144

015

Kalis Halina

Finansowy

Inspektor

110

215

Kamińska Maria

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Podinspektor

168

314

Kamyszek Beata Agata

Finansowy

Inspektor

126

206

Kawałko Adam

Samodzielne stanowisko ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Inspektor ds. Bhp

118

 223

Kądzielewska Anna

Organizacyjny

Sprzątaczka

-

-

Kieszczyński Wojciech

Spraw Obywatelskich, Zarządzania Kryzysowego i Promocji Zdrowia

Kancelista

173

303

Knapa-Zamiara Dorota

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Starszy Geodeta

156

034-037

Kobyłka Krzysztof

Komunikacji i Transportu

Podinspektor

132

03

Kołodziejczyk Bożena

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

143

014

Kołodziejczyk Katarzyna

Organizacyjny

kancelista

194

Biuro Obsługi Klienta

Kureczko Kornelia

Komunikacji i Transportu

Inspektor

137

08

Kraśnicki Dariusz Cezary

Zespół Radców Prawnych

Radca Prawny

118

223

Krowicka Małgorzata

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Starszy Geodeta

159

034-037

Królikowski Kamil

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Starszy Geodeta

144

015

Kuliberda Janusz

-

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

176

409

Kulig Anna

Finansowy

Inspektor

125

205

Kuźnik Ewa

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

161

016-018

Lewandowski Krzysztof

Budownictwa

Naczelnik Wydziału

119

224

Libera Małgorzata

Komunikacji i Transportu

Referent

132

03

Łatka Bogdan

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Inspektor

155

410

Macowicz Marian

Organizacyjny

Starszy telefonista

150

402

Malejki Anna

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Inspektor

172

304

Matuszewska-Tomaszczyk Anna

Edukacji i Sportu

Inspektor

166

312

Mączka Ewelina

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Referent

130

414

Michalewski Rafał

Spraw Obywatelskich, Zarządzania Kryzysowego i Promocji Zdrowia

Inspektor

116

221

Molski Krzysztof

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Inspektor

172

304

Morawiec Paweł

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Geodeta

146

033

Mrugała-Konstanciuk Edyta

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Inspektor

180

309

Myron Krzysztof

Komunikacji i Transportu

Specjalista

133

03

Neugebauer Joanna

Edukacji i Sportu

Inspektor

165

311

Neugebauer Rafał

-

Wicestarosta Kluczborski

106

209

Niksdorf Sabina

Komunikacji i Transportu

Specjalista

135

04

Nowak Artur

-

Członek Zarządu Powiatu

106

207

Nowak Emilia

Rolnictwa Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Inspektor

171

307

Nowak Piotr

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Główny Specjalista

155

410

Osika Joanna

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Referent

131

415

Orzechowicz Katarzyna

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

162

016-018

Oziembłowska Danuta

Organizacyjny

Inspektor

113

218

Pawłowska Zofia

Finansowy

Podinspektor

124

204

Piszczałka Stanisława

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Kartograf

157

035

Pryt Katarzyna

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Podinspektor

192

407

Radom Adam

-

Sekretarz Powiatu

106

210

Radwańska Dorota

Organizacyjny

Sprzątaczka

-

-

Rak Beata

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

163

016-018

Raut Justyna

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Inspektor

191

408

Rakoczy Tomasz

Komunikacji i Transportu

Podinspektor

136

04

Rokita Jacek

Organizacyjny

Informatyk

129

404

Rzepkowska Teresa

Budownictwa

Inspektor

120

225

Sendal Ireneusz

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Kierownik

157

037-037

Sieja Jadwiga

Komunikacji i Transportu

Inspektor

134

03

Skarbek Danuta

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Kancelista

130

414

Skora Jolanta

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Referent

131

415

Słoniowska Rozalia

Edukacji i Sportu

Naczelnik

164

310

Smolińska-Jamka Jadwiga

Samodzielne Stanowisko ds. Ochrony Zabytków

Inspektor

178

217

Sroka Dorota Jolanta

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

140

011

Stanoszek Brygida

Budownictwa

Inspektor

120

225

Steciak Danuta

Budownictwa

Inspektor

120

225

Strzelczyk Joanna

Organizacyjny

Inspektor

102

208

Sygut Czesław

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Geodeta

149

033

Szczygieł Anna

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Naczelnik

185

415

Szemińska Monika

Edukacji i Sportu

Referent

166

312

Szmigiel Małgorzata

Komunikacji i Transportu

Inspektor

135

04

Szurmak Iwona

Spraw Obywatelskich, Zarządzania Kryzysowego i Promocji Zdrowia

Inspektor

174

302

Świerczek Robert

Organizacyjny

Główny specjalista

122

202

Turczyńska Anna

Samodzielne Stanowisko ds. Personalnych

Główny specjalista

121

201

Urgacz Katarzyna

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami
........................................
Rolnictwa, Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami

.............
Geolog Powiatowy

141

012

Waloszczyk Alicja

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

161

016-018

Więcek Gabriela Małgorzata

Organizacyjny

Naczelnik

111

216

Wilman Mariusz

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Inspektor

168

314

Wnętrzak Wacław

Rolnictwa, Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Inspektor

174

302

Zaleciński Mieczysław

Spraw Obywatelskich, Zarządzania Kryzysowego i Promocji Zdrowia

Naczelnik Wydziału

117

222

Zamorowska Marta

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Kierownik

169

315

Zapotoczny Leszek

Organizacyjny

Robotnik Gospodarczy

179

402

Zgoda Magdalena

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Podinspektor

131

415

Żmuda-Lewald Magdalena

Finansowy

Skarbnik Powiatu

123

203

 

 

 

 

 

 

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku