strona główna

WYKAZ PRACOWNIKÓW STAROSTWA POWIATOWEGO

 

Aby skontaktować się z wybranym pracownikiem Starostwa Powiatowego po wybraniu ogólnego numeru telefonu  urzędu tj. 77 418-52-18, należy tonowo wybrać odpowiedni numer wewnętrzny.

 

Nazwisko i imię

Wydział

Stanowisko

Wew. nr tel.

Nr pokoju

Ambrozy Urszula

Geodezji, Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

163

016-018

Aniszewski Andrzej

Organizacyjny

Starszy Informatyk

129

404

Banaszak-Zawadzka Katarzyna

Budownictwa

Inspektor

114, 120

225

Barcz Norbert

Komunikacji i Transportu

Naczelnik Wydziału

138

09

Barczak Kornelia Gabriela

Organizacyjny

Sprzątaczka

-

-

Bieniaszewska Anida

Finansowy

Główny specjalista

110

215

Błaszczuk Beata Martyna

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

142

013

Błaszczyk Katarzyna

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Podinspektor

192

407

Bogdanowicz Paulina

Finansowy

Podinspektor

124

204

Brzoska Jolanta

Organizacyjny

Sprzątaczka

-

-

Buła Jagoda

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Referat Promocji Powiatu, Turystyki i Kultury

Inspektor

153

410

Ciołek-Papenfuhs Izabela

Komunikacji i Transportu

Specjalista

132

03

Czapliński Mieczysław

Rolnictwa, Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Naczelnik Wydziału

170

308

Czerkas-Chuchrowska Jadwiga

Komunikacji i Transportu

Inspektor

137

08

Dybka Tomasz

Organizacyjny

Inspektor

113

218

Drozd Anna

Finansowy

Inspektor

126

206

Fojtar Rafał

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Geodeta

146

033

Frąsiak Elżbieta

Finansowy

Podinspektor

109

214

Gajek Rafał

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Naczelnik Wydziału

139

010

Głuch Marek

Komunikacji i Transportu

Inspektor

134

03

Godzwon Magdalena 

Rolnictwa, Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Inspektor

171

307

Goliński Jakub

-

Członek Zarządu Powiatu

106

207

Grabowska Anna

Edukacji i Sportu

Młodszy Referent

166

312

Gulanowska Małgorzata

Organizacyjny

Kancelista

194

Biuro Obsługi Klienta

Herbeć Maria

Samodzielne stanowisko ds. kadr

Główny Specjalista

121

201

Hołdys Katarzyna

Organizacyjny

Inspektor

102

208

Idzik Arkadiusz Ryszard

Komunikacji i Transportu

Inspektor

133

03

Jakubaszek Kornelia

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Podinspektor

180

309

Jakubczak Ilona

Komunikacji i Transportu

Inspektor

132

03

Janowska Dorota

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Starszy Geodeta

144

015

Kalis Halina

Finansowy

Inspektor

110

215

Kamińska Maria

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Podinspektor

168

314

Kamyszek Beata Agata

Finansowy

Inspektor

126

206

Kawałko Adam

Samodzielne stanowisko ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Inspektor ds. Bhp

118

 223

Kądzielewska Anna

Organizacyjny

Sprzątaczka

-

-

Kluf Monika

 

Rzecznik Prasowy

122

202

Knap Katarzyna

Organizacyjny

Inspektor

106

211

Knapa-Zamiara Dorota

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Starszy Geodeta

156

034-037

Kobyłka Krzysztof

Komunikacji i Transportu

Referent

132

03

Kołodziejczyk Bożena

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

143

014

Kołodziejczyk Katarzyna

Organizacyjny

kancelista

194

Biuro Obsługi Klienta

Krakowiak Kornelia

Komunikacji i Transportu

Inspektor

137

08

Kraśnicki Dariusz Cezary

Zespół Radców Prawnych

Radca Prawny

118

223

Krowicka Małgorzata

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Starszy Geodeta

159

034-037

Królikowski Kamil

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Starszy Geodeta

144

015

Księżarek Katarzyna

Budownictwa

referent

114

219

Kuliberda Janusz

-

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

176

409

Kulig Anna

Finansowy

Inspektor

125

205

Kuźnik Ewa

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

161

016-018

Lewandowski Krzysztof

Budownictwa

Naczelnik Wydziału

119

224

Łatka Bogdan

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Referat Promocji Powiatu, Turystyki i Kultury

Inspektor

155

410

Macowicz Marian

Organizacyjny

Starszy telefonista

150

402

Malejki Anna

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Inspektor

172

304

Matuszewska-Tomaszczyk Anna

Edukacji i Sportu

Inspektor

166

312

Mączka Ewelina

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Referent

192

407

Michalewski Rafał

Spraw Obywatelskich, Zarządzania Kryzysowego i Promocji Zdrowia

Inspektor

173

303

Molski Krzysztof

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Inspektor

172

304

Morawiec Paweł

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Geodeta

146

033

Mrugała-Konstanciuk Edyta

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Inspektor

168

314

Myron Krzysztof

Komunikacji i Transportu

Specjalista

133

03

Myślecki Jan

Spraw Obywatelskich, Zarządzania Kryzysowego i Promocji Zdrowia

Inspektor ds. Wojskowych i Stowarzyszeń

116

221

Neugebauer Joanna

Edukacji i Sportu

Inspektor

165

311

Niksdorf Sabina

Komunikacji i Transportu

Specjalista

135

04

Nowak Emilia

Rolnictwa Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Inspektor

171

307

Nowak Piotr

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Referat Promocji Powiatu, Turystyki i Kultury

Główny Specjalista

155

410

Orzechowicz Katarzyna

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

162

016-018

Oziembłowska Danuta

Organizacyjny

Inspektor

113

218

Pawłowska Zofia

Finansowy

Podinspektor

124

204

Pękala-Duda Urszula

-

Wicestarosta Kluczborski

106

209

Piszczałka Stanisława

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Kartograf

157

035

Pośpiech Piotr

-

Starosta Kluczborski

106

212

Pryt Katarzyna

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Podinspektor

192

407

Radom Adam

-

Sekretarz Powiatu

106

210

Radwańska Dorota

Organizacyjny

Sprzątaczka

-

-

Rak Beata

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

163

016-018

Raut Justyna

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Inspektor

191

408

Rakoczy Tomasz

Komunikacji i Transportu

Podinspektor

136

04

Rokita Jacek

Organizacyjny

Informatyk

129

404

Rzepkowska Teresa

Budownictwa

Inspektor

120

225

Sendal Ireneusz

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Kierownik

157

037-037

Sieja Jadwiga

Komunikacji i Transportu

Inspektor

134

03

Słabosz Wanda Teresa

Finansowy

Skarbnik Powiatu

123

203

Słoniowska Rozalia

Edukacji i Sportu

Naczelnik

164

310

Smolińska-Jamka Jadwiga

Samodzielne Stanowisko ds. Ochrony Zabytków

Inspektor

178

217

Sroka Dorota Jolanta

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

140

011

Stanoszek Brygida

Budownictwa

Inspektor

120

225

Steciak Danuta

Budownictwa

Inspektor

120

225

Strzelczyk Joanna

Organizacyjny

Inspektor

102

208

Sygut Czesław

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej
i Kartograficznej

Geodeta

149

033

Szczygieł Anna

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Naczelnik

185

415

Szemińska Monika

Edukacji i Sportu

Referent

166

312

Szmigiel Małgorzata

Komunikacji i Transportu

Inspektor

135

04

Szurmak Iwona

Spraw Obywatelskich, Zarządzania Kryzysowego i Promocji Zdrowia

Inspektor

174

302

Sztucka Edyta

Obsługi Finansowo-Księgowej Jednostek Organizacyjnych Powiatu

Inspektor

191

408

Turczyńska Anna

Edukacji i Sportu

Inspektor

166

312

Urgacz Katarzyna

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami
........................................
Rolnictwa, Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami

.............
Geolog Powiatowy

141

012

Waloszczyk Alicja

Geodezji Kartografii, Katastru

i Gospodarki Nieruchomościami

Inspektor

161

016-018

Więcek Gabriela Małgorzata

Organizacyjny

Naczelnik

111

216

Wilman Mariusz

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Inspektor

168

314

Wnętrzak Wacław

Rolnictwa, Ochrony Środowiska

i Leśnictwa

Inspektor

174

302

Zaleciński Mieczysław

Spraw Obywatelskich, Zarządzania Kryzysowego i Promocji Zdrowia

Naczelnik Wydziału

117

222

Zamorowska Marta

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Kierownik

169

315

Zapotoczny Leszek

Organizacyjny

Robotnik Gospodarczy

179

402

Żurek Maria

Biuro Funduszy Pomocowych, Mienia Powiatu i Promocji Powiatu

Referat Promocji Powiatu, Turystyki i Kultury

Z-ca Kierownika Biura

Kierownik Referatu

 

154

412

 

 

 

 

 

 

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku