strona główna

Dyżury aptek w 2019 r.

---------------------------------------

pobierz w wersji pdf

 

Dyżury aptek ogólnodostępnych w porze nocnej, niedziele, święta i dni wolne od pracy na terenie powiatu kluczborskiego w 2019 roku.
 

Rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu kluczborskiego w 2019 roku

 

 

Lp.

 

Adres apteki

 

Nazwa apteki

 

Nr telefonu

Czynna

Dyżur

poniedziałek – piątek

sobota

niedziela

pełni

nie pełni

1.

46–200 Kluczbork

ul. Rynek 21

"Apteka w Rynku"

736-698-030

9:00–18:00

9:00– 14:00

-

X

 

2.

46–200 Kluczbork

ul. Grunwaldzka 20

"Nowa" 

77/447-44-55

8:00-20:00

8:00– 14:00

-

X

 

3.

46–200 Kluczbork

ul. Piłsudskiego 12

"Pod Gryfem"

77/418-27-29

8:00–18:00

8:00– 14:00

-

X

 

4.

46–200 Kluczbork

ul. Katowicka 26

„Goździkowej” 77/447-32-61 8:00–21:00 9:00– 15:00 - X  

5.

46–200 Kluczbork

ul. Podwale 24

"Na dobre i na złe" (dawna "Rodzinna")

77/418-60-95

8:00–21:00

8:00– 21:00

9:00 – 21:00

X

 

6.

46–200 Kluczbork

ul. Waryńskiego 2

"Medica" s.c.

77/418-11-55

8:00–20:00

8:00– 14:00

-

X

 

7.

46–200 Kluczbork

ul. Byczyńska 20

"Libra" s.c.

77/418-08-42

8:00–19:00

8:00– 14:00

-

X

 

8.

46–200 Kluczbork

ul. Jagiellońska 14

"Apteka Dbam
o Zdrowie"

736-698-029

9:00–21:00

9:00– 21:00

9:00 – 20:00

X

 

9.

46–200 Kluczbork

ul. Grunwaldzka 13

"Zdrowie"

77/447-12-79

8:00–20:00

8:00– 15:00

-

X

 

10.

46–203 Kluczbork

ul. Ligonia 14A

"Osiedlowa

77/404-20-51

8:00–18:00

8:00– 14:00

-

X

 

11.

46–200 Kluczbork

ul. Byczyńska 101

Dr. Max

77/444-75-31

8:00–20:00

8:00– 20:00

8:00 – 20:00

X

 

12.

46–200 Kluczbork

ul. Wołczyńska 4

"Na dobre i na złe"

77/418-41-09

8:00–19:00

8:00– 15:00

-

X

 

13.

46–200 Kluczbork

ul. Podwale 8/2

Apteka "Z Plusem"

77/887-56-95

8:00–19:00

9:00– 13:00

-

X

 

14.

46–200 Kluczbork

ul. Ściegiennego 5

Apteka "Zdrowit"

77/ 417-40-16

661-660-146

8:00–20:00

8:00– 14:00

-

X

 

15.

46–200 Kluczbork ul. Krakowska 20

Apteka "Społeczna"

77/417-70-03

7:30–20:00

8:00– 16:00

-

X

 

16.

46–243 Bogacica

ul. Wolności 6

"Jagódka" s.c.

77/414-86-89

8:00–15:00

8:00– 12:00

-

 

X

17.

46–250 Wołczyn

ul. Dworcowa 9

"Aloes"

77/418-86-23

8:30–18:30

8:30– 13:30

-

X

 

28.

46–250 Wołczyn

ul. Partyzantów 4

"Melisa"

77/418-85-14

8:00–18:30

8:00– 13:00

-

X

 

19.

46–250 Wołczyn

ul. Byczyńska 2

"Św. Franciszka"

77/418-87-59

8:00–18:00

8:00– 15:00

-

X

 

20.

46–250 Wołczyn

ul. Powstańców 2

"Na Rogu"

77/418-83-20

7:30–18:30

7:30– 15:00

-

X

 

21.

46–220 Byczyna

ul. Kościelna 2

Mgr Andrzej  Tarnowski

77/413-41-75

8:00–18:00

8:00– 13:30

-

 Pog. pracy

 

22.

46–220 Byczyna

ul. Rynek 1

"W Ratuszu"

77/413-41-90

8:00–18:30

8:00– 15:00

-

 

X

23.

46-282 Lasowice Wielkie 99 A

HERBA

77/414-16-26

8:00 – 17:00

8:00 – 13:00

-

 

X

 



KLUCZBORK

 

Dyżur rozpoczyna się o godz. 8.00 jednego dnia i trwa do godz. 8.00 dnia następnego.

Wykaz aptek dyżurujących w Kluczborku:

  1. „Apteka w Rynku”, 46-200 Kluczbork, ul. Rynek 21 736-698-030

  2. Apteka „Nowa”, 46-200 Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20 77/447-44-55

  3. Apteka „Pod Gryfem”, 46-200 Kluczbork, ul. Piłsudskiego 12 77/418-27-29

  4. Apteka „Goździkowej”, 46-200 Kluczbork, ul. Katowicka 26 77/447-32-61

  5. Apteka „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”) 46 – 200 Kluczbork, ul. Podwale 24 77/418-60-95

  6. Apteka „Medica”, 46-200 Kluczbork, ul. Waryńskiego 2 77/418-11-55

  7. Apteka „Libra”, 46-200 Kluczbork, ul. Byczyńska 20 77/418-08-42

  8. „Apteka Dbam o Zdrowie”, 46-200 Kluczbork, ul. Jagiellońska 14 736-698-029

  9. Apteka „Zdrowie”, 46-200 Kluczbork, ul. Grunwaldzka 13 77/447-12-79

  10. Apteka „Osiedlowa”, 46-200 Kluczbork, ul. Ligonia 14A 77/404-20-51

  11. Apteka „Dr. Max”, 46-200 Kluczbork, ul. Byczyńska 101 77/444-75-31

  12. Apteka „Na dobre i na złe”, 46-200 Kluczbork, ul. Wołczyńska 4 77/418-41-09

  13. Apteka Z Plusem, 46-200 Kluczbork, ul. Podwale 8/2 77/887-56-95

  14. Apteka ZDROWIT, 46-200 Kluczbork, ul. Ściegiennego 5 77/417-40-16

  15. Apteka „Społeczna”, 46-200 Kluczbork, ul. Krakowska 20 77/417-70-03



    Harmonogram dyżurów

 

DATA

 

DZIEŃ TYGODNIA

 

APTEKA

 

31.12.2018

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna„Rodzinna”)

1.01.2019

Wtorek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

2.01.2019

Środa

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

3.01.2019

Czwartek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

4.01.2019

Piątek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

5.012019

Sobota

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

6.01.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

7.01.2019

Poniedziałek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

8.01.2019

Wtorek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

9.01.2019

Środa

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

10.01.2019

Czwartek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

11.01.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

12.01.2019

Sobota

ul. Byczyńska 20 „Libra”

13.01.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

14.01.2019

Poniedziałek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

15.01.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

16.01.2019

Środa

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

17.01.2019

Czwartek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

18.01.2019

Piątek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

19.01.2019

Sobota

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

20.01.2019

Niedziela

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

21.01.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

22.01.2019

Wtorek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

23.01.2019

Środa

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

24.01.2019

Czwartek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

25.01.2019

Piątek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

26.01.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

27.01.2019

Niedziela

ul. Byczyńska 20 „Libra”

28.01.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna„Rodzinna”)

29.01.2019

Wtorek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

30.01.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna„Rodzinna”)

31.01.2019

Czwartek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

1.02.2019

Piątek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

2.02.2019

Sobota

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

3.02.2019

Niedziela

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

4.02.2019

Poniedziałek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

5.02.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

6.02.2019

Środa

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

7.02.2019

Czwartek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

8.02.2019

Piątek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

9.02.2019

Sobota

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

10.02.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

11.02.2019

Poniedziałek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

12.02.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

13.02.2019

Środa

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

14.02.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

15.02.2019

Piątek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

16.02.2019

Sobota

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

17.02.2019

Niedziela

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

18.02.2019

Poniedziałek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

19.02.2019

Wtorek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

20.02.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

21.02.2019

Czwartek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

22.02.2019

Piątek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

23.02.2019

Sobota

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

24.02.2019

Niedziela

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

25.02.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

26.02.2019

Wtorek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

27.02.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

28.02.2019

Czwartek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

1.03.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

2.03.2019

Sobota

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

3.03.2019

Niedziela

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

4.03.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

5.03.2019

Wtorek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

6.03.2019

Środa

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

7.03.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

8.03.2019

Piątek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

9.03.2019

Sobota

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

10.03.2019

Niedziela

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

11.03.2019

Poniedziałek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

12.03.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

13.03.2019

Środa

ul. Byczyńska 20 „Libra”

14.03.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

15.03.2019

Piątek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

16.03.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

17.03.2019

Niedziela

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

18.03.2019

Poniedziałek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

19.03.2019

Wtorek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

20.03.2019

Środa

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

21.03.2019

Czwartek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

22.03.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna„Rodzinna”)

23.03.2019

Sobota

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

24.03.2019

Niedziela

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

25.03.2019

Poniedziałek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

26.03.2019

Wtorek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

27.03.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

28.03.2019

Czwartek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

29.03.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

30.03.2019

Sobota

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

31.03.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

1.04.2019

Poniedziałek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

2.04.2019

Wtorek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

3.04.2019

Środa

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

4.04.2019

Czwartek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

5.04.2019

Piątek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

6.04.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

7.04.2019

Niedziela

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

8.04.2019

Poniedziałek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

9.04.2019

Wtorek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

10.04.2019

Środa

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

11.04.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

12.04.2019

Piątek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

13.04.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

14.04.2019

Niedziela

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

15.04.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

16.04.2019

Wtorek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

17.04.2019

Środa

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

18.04.2019

Czwartek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

19.04.2019

Piątek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

20.04.2019

Sobota

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

21.04.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna„Rodzinna”)

22.04.2019

Poniedziałek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

23.04.2019

Wtorek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

24.04.2019

Środa

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

25.04.2019

Czwartek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

26.04.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

27.04.2019

Sobota

ul. Byczyńska 20 „Libra”

28.04.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

29.04.2019

Poniedziałek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

30.04.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

1.05.2019

Środa

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

2.05.2019

Czwartek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

3.05.2019

Piątek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

4.05.2019

Sobota

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

5.05.2019

Niedziela

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

6.05.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

7.05.2019

Wtorek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

8.05.2019

Środa

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

9.05.2019

Czwartek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

10.05.2019

Piątek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

11.05.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

12.05.2019

Niedziela

ul. Byczyńska 20 „Libra”

13.05.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

14.05.2019

Wtorek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

15.05.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

16.05.2019

Czwartek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

17.05.2019

Piątek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

18.05.2019

Sobota

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

19.05.2019

Niedziela

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

20.05.2019

Poniedziałek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

21.05.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

22.05.2019

Środa

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

23.05.2019

Czwartek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

24.05.2019

Piątek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

25.05.2019

Sobota

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

26.05.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

27.05.2019

Poniedziałek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

28.05.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

29.05.2019

Środa

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

30.05.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

31.05.2019

Piątek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

1.06.2019

Sobota

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

2.06.2019

Niedziela

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

3.06.2019

Poniedziałek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

4.06.2019

Wtorek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

5.06.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

6.06.2019

Czwartek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

7.06.2019

Piątek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

8.06.2019

Sobota

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

9.06.2019

Niedziela

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

10.06.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

11.06.2019

Wtorek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

12.06.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

13.06.2019

Czwartek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

14.06.2019

Piątek

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

15.06.2019

Sobota

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

16.06.2019

Niedziela

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

17.06.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

18.06.2019

Wtorek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

19.06.2019

Środa

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

20.06.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

21.06.2019

Piątek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

22.06.2019

Sobota

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

23.06.2019

Niedziela

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

24.06.2019

Poniedziałek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

25.06.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

26.06.2019

Środa

ul. Byczyńska 20 „Libra”

27.06.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

28.06.2019

Piątek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

29.06.2019

Sobota

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

30.06.2019

Niedziela

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

1.07.2019

Poniedziałek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

2.07.2019

Wtorek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

3.07.2019

Środa

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

4.07.2019

Czwartek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

5.07.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

6.07.2019

Sobota

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

7.07.2019

Niedziela

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

8.07.2019

Poniedziałek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

9.07.2019

Wtorek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

10.07.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

11.07.2019

Czwartek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

12.07.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

13.07.2019

Sobota

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

14.07.2019

Niedziela

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

15.07.2019

Poniedziałek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

16.07.2019

Wtorek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

17.07.2019

Środa

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

18.07.2019

Czwartek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

19.07.2019

Piątek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

20.07.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

21.07.2019

Niedziela

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

22.07.2019

Poniedziałek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

23.07.2019

Wtorek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

24.07.2019

Środa

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

25.07.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

26.07.2019

Piątek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

27.07.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

28.07.2019

Niedziela

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

29.07.2019

Poniedziałek

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

30.07.2019

Wtorek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

31.07.2019

Środa

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

1.08.2019

Czwartek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

2.08.2019

Piątek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

3.08.2019

Sobota

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

4.08.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

5.08.2019

Poniedziałek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

6.08.2019

Wtorek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

7.08.2019

Środa

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

8.08.2019

Czwartek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

9.08.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

10.08.2019

Sobota

ul. Byczyńska 20 „Libra”

11.08.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

12.08.2019

Poniedziałek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

13.08.2019

Wtorek

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

14.08.2019

Środa

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

15.08.2019

Czwartek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

16.08.2019

Piątek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

17.08.2019

Sobota

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

18.08.2019

Niedziela

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

19.08.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

20.08.2019

Wtorek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

21.08.2019

Środa

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

22.08.2019

Czwartek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

23.08.2019

Piątek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

24.08.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

25.08.2019

Niedziela

ul. Byczyńska 20 „Libra”

26.08.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

27.08.2019

Wtorek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

28.08.2019

Środa

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

29.08.2019

Czwartek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

30.08.2019

Piątek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

31.08.2019

Sobota

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

1.09.2019

Niedziela

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

2.09.2019

Poniedziałek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

3.09.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

4.09.2019

Środa

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

5.09.2019

Czwartek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

6.09.2019

Piątek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

7.09.2019

Sobota

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

8.09.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

9.09.2019

Poniedziałek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

10.09.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

11.09.2019

Środa

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

12.09.2019

Czwartek

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

13.09.2019

Piątek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

14.09.2019

Sobota

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

15.09.2019

Niedziela

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

16.09.2019

Poniedziałek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

17.09.2019

Wtorek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

18.09.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

19.09.2019

Czwartek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

20.09.2019

Piątek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

21.09.2019

Sobota

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

22.09.2019

Niedziela

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

23.09.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

24.09.2019

Wtorek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

25.09.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

26.09.2019

Czwartek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

27.09.2019

Piątek

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

28.09.2019

Sobota

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

29.09.2019

Niedziela

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

30.09.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

1.10.2019

Wtorek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

2.10.2019

Środa

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

3.10.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

4.10.2019

Piątek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

5.10.2019

Sobota

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

6.10.2019

Niedziela

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

7.10.2019

Poniedziałek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

8.10.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

9.10.2019

Środa

ul. Byczyńska 20 „Libra”

10.10.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

11.10.2019

Piątek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

12.10.2019

Sobota

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

13.10.2019

Niedziela

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

14.10.2019

Poniedziałek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

15.10.2019

Wtorek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

16.10.2019

Środa

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

17.10.2019

Czwartek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

18.10.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

19.10.2019

Sobota

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

20.10.2019

Niedziela

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

21.10.2019

Poniedziałek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

22.10.2019

Wtorek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

23.10.2019

Środa

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

24.10.2019

Czwartek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

25.10.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

26.10.2019

Sobota

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

27.10.2019

Niedziela

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

28.10.2019

Poniedziałek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

29.10.2019

Wtorek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

30.10.2019

Środa

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

31.10.2019

Czwartek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

1.11.2019

Piątek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

2.11.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

3.11.2019

Niedziela

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

4.11.2019

Poniedziałek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

5.11.2019

Wtorek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

6.11.2019

Środa

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

7.11.2019

Czwartek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

8.11.2019

Piątek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

9.11.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

10.11.2019

Niedziela

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

11.11.2019

Poniedziałek

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

12.11.2019

Wtorek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

13.11.2019

Środa

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

14.11.2019

Czwartek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

15.11.2019

Piątek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

16.11.2019

Sobota

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

17.11.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

18.11.2019

Poniedziałek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

19.11.2019

Wtorek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

20.11.2019

Środa

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

21.11.2019

Czwartek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

22.11.2019

Piątek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

23.11.2019

Sobota

ul. Byczyńska 20 „Libra”

24.11.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

25.11.2019

Poniedziałek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

26.11.2019

Wtorek

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

27.11.2019

Środa

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

28.11.2019

Czwartek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

29.11.2019

Piątek

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

30.11.2019

Sobota

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

1.12.2019

Niedziela

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

2.12.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

3.12.2019

Wtorek

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

4.12.2019

Środa

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

5.12.2019

Czwartek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

6.12.2019

Piątek

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

7.12.2019

Sobota

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

8.12.2019

Niedziela

ul. Byczyńska 20 „Libra”

9.12.2019

Poniedziałek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

10.12.2019

Wtorek

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

11.12.2019

Środa

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

12.12.2019

Czwartek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

13.12.2019

Piątek

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

14.12.2019

Sobota

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

15.12.2019

Niedziela

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

16.12.2019

Poniedziałek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

17.12.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

18.12.2019

Środa

ul. Rynek 21 „Apteka w Rynku”

19.12.2019

Czwartek

ul. Byczyńska 101 „Dr Max”

20.12.2019

Piątek

ul. Piłsudskiego 12  „Pod Gryfem”

21.12.2019

Sobota

ul. Jagiellońska 14 „Dbam o Zdrowie”

22.12.2019

Niedziela

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

23.12.2019

Poniedziałek

ul. Byczyńska 20 „Libra”

24.12.2019

Wtorek

ul. Podwale 24  „Na dobre i na złe” (dawna „Rodzinna”)

25.12.2019

Środa

ul. Ligonia 14A „Osiedlowa”

26.12.2019

Czwartek

ul. Grunwaldzka 20 Apteka NOWA

27.12.2019

Piątek

ul. Waryńskiego 2 „Medica”

28.12.2019

Sobota

ul. Katowicka 26 „Goździkowej”

29.12.2019

Niedziela

ul. Podwale 8/2 Apteka „Z Plusem”

30.12.2019

Poniedziałek

ul. Ściegiennego 5 Apteka „ZDROWIT”

31.12.2019

Wtorek

ul. Krakowska 20 Apteka „Społeczna”

 

 

 

 

WOŁCZYN


Dyżur rozpoczyna się w poniedziałek o godz. 8.00 i trwa do następnego poniedziałku do godz. 8.00.
 


Adresy dyżurujących aptek:

1. Apteka "Aloes" tel. 77/ 418-86-23, ul. Dworcowa 9
2. Apteka "Melisa" tel. 77/ 418-85-14, ul. Partyzantów 4
3. Apteka "Św. Franciszka" tel. 77/ 418-87-59, ul. Byczyńska 2
4. Apteka "Na Rogu" tel. 77/ 418-83-20
 


Harmonogram dyżurów

 

DATA

APTEKA

31.12.2018 – 07.01.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

07.01.2019 – 14.01.2019  

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

14.01.2019 – 21.01.2019   

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

21.01.2019 – 28.01.2019   

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

28.01.2019 – 04.02.2019  

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

04.02.2019 – 11.02.2019   

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

11.02.2019 – 18.02.2019  

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

18.02.2019 – 25.02.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

25.02.2019 – 04.03.2019   

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

04.03.2019 – 11.03.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

11.03.2019 – 18.03.2019   

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

18.03.2019 – 25.03.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

25.03.2019 – 01.04.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

01.04.2019 – 08.04.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

08.04.2019 – 15.04.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

15.04.2019 – 22.04.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

22.04.2019 – 29.04.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

29.04.2019 – 06.05.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

06.05.2019 – 13.05.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

13.05.2019 – 20.05.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

20.05.2019 – 27.05.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

27.05.2019 – 03.06.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

03.06.2019 – 10.06.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

10.06.2019 – 17.06.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

17.06.2019 – 24.06.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

24.06.2019 – 01.07.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

01.07.2019 – 08.07.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

08.07.2019 – 15.07.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

15.07.2019 – 22.07.2019   

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

22.07.2019 – 29.07.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

29.07.2019 – 05.08.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

05.08.2019 – 12.08.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

12.08.2019 – 19.08.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

19.08.2019 – 26.08.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

26.08.2019 – 02.09.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

02.09.2019 – 09.09.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

09.09.2019 – 16.09.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

16.09.2019 – 23.09.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

23.09.2019 – 30.09.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

30.09.2019 – 07.10.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

07.10.2019 – 14.10.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

14.10.2019 – 21.10.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

21.10.2019 – 28.10.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

28.10.2019 – 04.11.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

04.11.2019 – 11.11.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

11.11.2019 – 18.11.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

18.11.2019 – 25.11.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

25.11.2019 – 02.12.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

02.12.2019 – 09.12.2019

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

09.12.2019 – 16.12.2019

ul. Dworcowa 9 „Aloes”

16.12.2019 – 23.12.2019

ul. Partyzantów 4 „Melisa”

23.12.2019 – 30.12.2019

ul. Byczyńska 2  „Św. Franciszka”

30.12.2019 – 06.01.2020

ul. Powstańców 2 „Na Rogu”

 


BYCZYNA

W Byczynie dyżur całoroczny pełni Apteka mgr Andrzej Tarnowski ul. Kościelna 2, 46-220 Byczyna, tel. 77/413-41-75
w formie pogotowia pracy.





 

powróć do menu »

 

 

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku