strona główna

08.06.2021

Oto laureaci konkursów PODN

 

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku zorganizował pierwszą część prezentacji laureatów konkursów dla uczniów, organizowanych w roku szkolnym 2020/2021. Gratulacje od Starosty Kluczborskiego Mirosława Bireckiego, Wicestarosty Lesława Czernika, Członka Zarządu Artura Nowaka oraz naczelniczki Wydziału Edukacji i Sportu Joanny Neugebauer odebrali uczniowie i nauczyciele z rejonu działania PODN. Wszystkim laureatom i nauczycielom przygotowującym serdecznie gratulujemy. Druga część wręczenia nagród  14 czerwca.
 


A oto laureaci poszczególnych konkursów.

W XVII Rejonowym Konkursie MATEMATYCZNE POTYCZKI zwyciężyli:

MIEJSCE I
Jakub Wyrębek (nauczyciel przygotowujący Agnieszka Danielczok) - Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku
MIEJSCE II
Hanna Paluch (nauczyciel przygotowujący Agnieszka Danielczok) - Społeczne Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku
MIEJSCE III
Nadia Felis (nauczyciel przygotowujący Wioleta Kotarska) - Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim

 


 

W XVI Rejonowym DYKTANDZIE zwyciężyli:

 

etap szkół podstawowych
MIEJSCE I
Katarzyna Wierszak (nauczyciel przygotowujący Beata Rasztar) - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach
MIEJSCE II
Marcelina Artymicz (nauczyciel przygotowujący Agnieszka Gizler) - Szkoła Podstawowa w Wołczynie
MIEJSCE III
Barbara Bugajak (nauczyciel przygotowujący Agnieszka Trejten) - Społeczne Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku

 



etap szkół ponadpodstawowych
MIEJSCE I
Julia Chrzan (nauczyciel przygotowujący Iwona Baldy) - I Liceum Ogólnokształcące w Kluczborku
MIEJSCE II
Julia Ostrowska (nauczyciel przygotowujący Iwona Baldy) - I Liceum Ogólnokształcące w Kluczborku
MIEJSCE III
Paola Jaroń (nauczyciel przygotowujący Joanna Nizwald-Bugajak) - I Liceum Ogólnokształcące w Kluczborku



 

W VI Rejonowym Konkursie HISTORYCZNYM – 100-LECIE POWSTAŃ ŚLĄSKI zwyciężyli:


MIEJSCE I
Klaudia Gworys (nauczyciel przygotowujący Elżbieta Krupa) - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wandy Chotomskiej w Praszce
MIEJSCE II
Julia Urbańska (nauczyciel przygotowujący Małgorzata Chmura) - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów II Brygady Pancernej w Bogacicy
MIEJSCE III
Dominik Kochalski (nauczyciel przygotowujący Elżbieta Krupa) - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wandy Chotomskiej w Praszce
 


 

W XVII SAMORZĄDOWYM KONKURSIE 8 WSPANIAŁYCH POWIATU KLUCZBORSKIEGO, promującym postawę aktywnych wolontariuszy, laureatami zostali:

Indywidualne – kategoria ÓSEMECZKA
Wiktoria Jaśko – Szkoła Podstawowa w Komorznie
Maja Pajor – Szkoła Podstawowa w Komorznie
opiekun – Anna Welc

Indywidualne – kategoria ÓSEMKA JUNIOR
Julia Kubów – Zespół Szkół w Byczynie
Michalina Mączka – Zespół Szkół w Byczynie
Kinga Sobania – Zespół Szkół w Byczynie
opiekun – Joanna Radziewicz

Indywidualne – kategoria ÓSEMKA SENIOR
Sabina Kokot – Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku
opiekun – Aneta Zawada-Paszko
 

 

więcej zdjęć:

https://www.facebook.com/pg/powiatkluczborski/photos/?tab=album&album_id=3700629076714137&ref=page_internal

 

 

Oprac. PODN

Foto: BŁ

 

 

 

 


Archiwum wydarzeń:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku