strona główna

"Spotkanie opłatkowe" przedsiębiorców z województwa opolskiego


W dniu 15 grudnia 2010 r. o godzinie 14.00 w Pałacu w Pawłowicach odbyło się uroczyste „Spotkanie Opłatkowe” dla przedsiębiorców zorganizowane przez Opolską Izbę Gospodarczą.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz lokalnych i wojewódzkich oraz przedsiębiorcy z województwa opolskiego. Uroczystość była okazją do wspólnego spędzenia kilku chwil w świątecznej atmosferze, do podzielenia się opłatkiem i złożenia świątecznych życzeń.

Izbowy opłatek rozpoczął się przywitaniem gości przez Prezesa OIG Pana Janusza Granata, Przewodniczącego Rady OIG Pana Mariana Duczmala, Wicewojewodę Opolskiego Pana Antoniego Jastrzembskiego, Starostę Powiatu Oleskiego Pana Jana Kusa, oraz Wiceprezesa Zarządu OIG Pana Henryka Galwasa.

Na uroczystość przybył także Wicemarszałek Województwa Opolskiego Pan Tomasz Kostuś, który także złożył wszystkim przybyłym przedsiębiorcom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Na stołach królowało dwanaście tradycyjnych potraw wigilijnych kuchni polskiej, którymi delektowali się zgromadzeni. Przepyszne potrawy zostały przygotowane przez znajdującą się w Pałacu restaurację oraz przez Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Korzekwa Helena. Izbowy Opłatek przebiegał w radosnej, życzliwej i rodzinnej atmosferze, a zebranym gościom towarzyszyły życzenia spełnienia marzeń i radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Oddział OIG w Kluczborku chciałby podziękować wszystkim gościom za przybycie i spędzenie tych kilku krótkich chwil razem, w ten szczególny dzień.

Szczególne podziękowania za pomoc i osobisty wkład dla:
- Starostwa Powiatowego w Kluczborku,
- firm: Cuprod sp. z o.o., Przedsiębiorstwa Produkcyjno–Handlowo–Usługowego „Kłos”, Biura Reklamy Valdex, Przedsiębiorstwa Wyrobów Cukierniczych "Odra" S.A.
 

 

Opolska Izba Gospodarcza

Oddział Kluczbork

 

 

Archiwum wydarzeń:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku