strona główna

Wsiądź do "Ogórka" w Kluczborku

 

Radio PLUS Opole organizuje akcję rozpoczynającą wakacje „Ogórkiem po Kwitnącej Opolszczyźnie”. Dwa autobusy marki Jelcz wraz z przyczepą (zwane potocznie „Ogórkami”) odwiedzą 5 wybranych miast Opolszczyzny. Autobus między godz. 9.00 a 17.00 kursować będzie na jednej z najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców linii komunikacji miejskiej. Zaznaczamy, że będzie to przejazd pozarozkładowy, za który nie będzie pobierana żadna opłata. W „Ogórku” rolę konduktora będą pełnić hostessy, które wręczą podróżującym pamiątkowe bilety. Ponadto we wnętrzu „Ogórka” można będzie słuchać audycji Radia PLUS Opole. Tym samym pasażerowie będą mieli okazję dowiedzieć się, o czym mówią reporterzy, znajdujący się w tym samym czasie na rynku miasta.
 

We wtorek "Ogórek" zawita do Kluczborka
Przyczepa „Ogórka” w godzinach porannych ustawiona zostanie przy rynku (przedłużenie ul. Krakowskiej), na miejscach parkingowych), gdzie zainstalowane będzie studio Radia PLUS. Z „ogórkowego studia” emitowane będą rozmowy z zaproszonymi gośćmi (wybitnymi osobistościami z miasta i okolic) oraz relacje z bieżących wydarzeń. Obok odbywać będą się występy Opolskiego Studia Piosenki, Kluczborskiego Domu Kultury i Młodzieżowego Domu Kultury z Kluczborka.

 

Tematyka dotyczyć będzie walorów turystycznych miasta i gminy, interesujących miejsc, znanych i cenionych postaci, ważnych wydarzeń odbywających się w mieście i w okolicy. Spotkanie to będzie również doskonałą okazją do przedstawienia możliwości spędzenia czasu wakacyjnego w mieście.

Obok przyczepy „Ogórka” zostanie rozbity namiot Radia PLUS, z którego będziemy rozdawać Radiowe gadżety. Dodatkowo do plenerowego studia Radia PLUS będą mogli przychodzić słuchacze i przekazywać pozdrowienia.

 

Współorganizatorami wydarzenia w Kluczborku są:

Starostwo Powiatowe w Kluczborku

Urząd Miejski w Kluczborku

Kluczborski Dom Kultury
Młodzieżowy Dom Kultury w Kluczborku

 

  

 

 

 

Archiwum wydarzeń:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku