strona główna

Opolska Nagroda Jakości dla Starostwa Powiatowego w Kluczborku

 

W gronie tegorocznych laureatów Opolskiej Nagrody Jakości, znalazło się aż sześć firm i instytucji z powiatu kluczborskiego. Powiat kluczborski rozbił bank nagród – takie opinie dało się słyszeć w kuluarach opolskiego teatru, tuż po gali wręczenia laurów. Rzeczywiście, podczas wtorkowej, szóstej już gali konkursu Opolskiej Nagrody Jakości, przedstawiciele Ziemi Kluczborskiej bardzo mocno zaznaczyli swoją obecność. Byli zarówno wśród nagrodzonych, jak i w gronie, tych, którzy przygotowali oprawę artystyczną uroczystości. W opolskim Teatrze im. Jana Kochanowskiego wystąpili bowiem młodzi artyści z Młodzieżowego Domu Kultury w Kluczborku. Natomiast wśród tegorocznych laureatów prestiżowej i elitarnej Opolskiej Nagrody Jakości, przyznawanej przez Opolską Izbę Gospodarczą, znaleźli się: Starostwo Powiatowe w Kluczborku, Urząd Miejski w Kluczborku, Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. NZOZ Szpital Powiatowy, Zakłady Cukiernicze CUPROD Sp. z o.o. w Kluczborku oraz drożdżownia Lesaffre Polska S.A. w Wołczynie. Wyróżnienie otrzymało Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kluczborku.

Wszystkie organizacje, aby wziąć udział w konkursie musiały przedstawić Certyfikaty ISO oraz HACCP. Bardzo wnikliwej i szczegółowej ocenie ekspertów, poddane też zostały min. metody nowoczesnego zarządzania - strategia i polityka najwyższego kierownictwa, zarządzanie ludźmi oraz zasobami i procesami.
W tegorocznej edycji konkursu Opolskiej Nagrody Jakości, statuetki i wyróżnienia przyznano 14 przedsiębiorstwom i instytucjom z całej Opolszczyzny.

Nagrodzeni mają prawo do używania logo Opolskiej Nagrody Jakości przez dwa lata.
 

 

 

Archiwum wydarzeń:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku