strona główna

Wybieramy Miss Ziemi Kluczborskiej

 

Już w sobotę (23 października) o godz. 19.00 w restauracji "Impresja" w Kluczborku odbędą się Wybory Miss Polonia Ziemi Kluczborskiej i Wybory Miss Nastolatek Ziemi Kluczborskiej. Honorowy patronat nad imprezą objął starosta kluczborski Piotr Pośpiech, a jej współorganizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury.

Do udziału w wyborach zgłosiło się sporo kandydatek, bo ok. 30 we wszystkich kategoriach – mówi Ryszard Makowiecki, licencjonowany przedstawiciel warszawskiego Biura Miss Polonia na Opolszczyźnie. - To nie mało, w tym najwięcej nastolatek.

Dziewczyny będą rywalizować o tytuł najpiękniejszej w trzech kategoriach: młodszych nastolatek, która jest kategorią nową, i w której mogą startować dziewczyny w wieku od 12 do 15 lat, w kategorii nastolatek (od 15 do 18 lat) i w kategorii dorosłych od 18 do 24 lat.
 

- Dziewczyny przygotowywały się do występu pod okiem choreografa współpracującego z Biurem Miss Polonia w Opolu – dodaje Ryszard Makowiecki. - Najpierw ćwiczyły w Młodzieżowym Domu Kultury, w ostatnich dniach przygotowują się w sali „Impresja”, by oswoić się z miejscem, gdzie będą prezentować się jurorom i publiczności. Przez ostatnie dwa tygodnie dziewczęta trenowały dzień w dzień. Są przejęte występem, ale pozytywnie nastawione – zaznacza.

Kandydatki będzie oceniać jury, w którym zasiądzie starosta kluczborski Piotr Pośpiech, którego organizatorzy poprosili o honorowy patronat na imprezą, oraz przedstawiciele lokalnych firm, które wsparły finansowo organizację wyborów najpiękniejszej.

Na łamach „Nowej Trybuna Opolskiej” trwa sms-owe głosowanie na kandydatki. Czytelnicy wybierają swoją kluczborską królową piękności. Sylwetki dziewczyn można oglądać na stronie www.nto.pl. Ogłoszenie wyników sms-owego konkursu zostaną ogłoszone w sobotę podczas finały wyborów.


Foto: Nowa Trybuna Opolska


 

 

 

 

Archiwum wydarzeń:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku