strona główna

Zaproszenie na debatę


Szanowni Państwo
 

Serdecznie zapraszamy na publiczną debatę o najważniejszych problemach Gminy Kluczbork i możliwościach ich rozwiązania podczas kadencji 2006-2010, która odbędzie się dnia 10 maja 2007 r. o godzinie 16:30 w Urzędzie Miejskim w Kluczborku, ul. Katowicka 1, w sali konferencyjnej (II piętro).

Stowarzyszenie Regionu Kluczborskiego Kobietom Mammograf, Stowarzyszenie Szansa Kobiet i Nieformalny Klub Złotych Bab zapraszają do współrealizacji zadań ogólnopolskiej akcji "Masz głos, masz wybór" organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów. Akcja ma na celu budowanie płaszczyzny dialogu pomiędzy  samorządem a mieszkańcami, zwiększenie zaangażowania obywateli w życie  publiczne oraz wzmacnianie poczucia współodpowiedzialności wyborców i wybranych za losy gminy.

W ramach tej akcji realizowane jest pierwsze zadanie - otwarte spotkanie Burmistrza Kluczborka z mieszkańcami Gminy Kluczbork, na którym zostaną przedstawione problemy naszej Gminy, zdaniem Burmistrza najważniejsze lub najpilniejsze, a także plany ich rozwiązywania w ciągu 4 czterech lat kadencji oraz w 2007 roku.

Wszystkie dodatkowe informacje o akcji Masz głos, masz wybór są dostępne na stronach internetowych:
www.maszglos.pl
http://zlote-baby.webpark.pl

Z poważaniem
Koordynatorki Akcji: Ewa Zgadzaj-Martyniuk i Dobromiła Szymaniak
 

 

Archiwum wydarzeń:

2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007

2007 © Starostwo Powiatowe w Kluczborku